×
Новини

У Центрі Архітектури, Дизайну та Урбаністики Порохова Вежа команда Культурного центру «Замок Свірж» презентувала Замок майбутнього — концепцію пристосування замку до сучасних потреб

30 листопада 2018 року у Центрі Архітектури, Дизайну та Урбаністики Порохова Вежа команда Культурного центру «Замок Свірж» презентувала Замок майбутнього — концепцію пристосування замку до сучасних потреб. Це була завершальна подія у рамках проекту «Замок Свірж. Генеза. Розробка концепції ревіталізації та пристосування замку», що цього року виграв індивідуальний грант Українського культурного фонду.

Команда представила результат своєї роботи над створенням Культурного центру «Замок Свірж» — інституції, що покликана стати майданчиком для нового культурного продукту — та поділилася планами на майбутнє.

Cпікерами були:

Світлана Тимків — директорка проекту Культурний центр Замок Свірж, про програмну діяльність культурного центру, аналітика осінніх подій у замку.

Павло Гудімов — куратор проекту, про планування простору Культурного центру, ландшафтний дизайн та замок, як новий формат заміської культури відпочинку.

Наталія Матлашенко — дослідниця, кураторка виставки «Замок Свірж. Генеза» та координаторка освітніх програм Культурного центру Замок Свірж, про виставку та наступні дослідження і програми замку.

Остап Решетило — доцент кафедри зоології ЛНУ ім. Івана Франка, про погляд еколога на Замок Свірж.

Богдан Гой — Голова Львівської обласної організації Національної Спілки Архітекторів України, про співпрацю та маршрут Порохова Вежа — Замок Свірж.

Наталя Гнатюк — керуюча партнерка юридичної компанії LAW NET, адвокатка, юридичні аспекти проекту.

Замок Свірж

Прокласти маршрут